Kedy opravia zničený chodník?

31.12.2008
0
Páčil sa vám článok?

Mnohí Bratislavčania, ktorí cestujú či cestovali autobusom MHD z Dostojevského radu na Mlynské nivy, uznajú, že chodník k zastávke MHD oproti Malej scény je v skutočne dezolátnom stave. Zaujímalo nás, či s tým nie je možné niečo urobiť.

Ako nám povedal starosta Starého Mesta Andrej Ďurkovský, priestor pred Malou scénou a budovou ministerstva vnútra je už pridlho dočasným riešením. V tomto priestore sa počíta so stanicou ľahkého metra „Pribinova ulica“.

Toto územie však nie je vo vlastníctve mestskej časti Staré Mesto, ale hlavného mesta Bratislava, ktoré ho podľa dostupných informácií vložilo do spoločnosti Mestský parkovací systém, s. r. o. Firma Hydrovrt tu má vybudovať platené parkovisko. Ako nás však ubezpečil starosta A. Ďurkovský, mestská časť bude trvať na tom, aby v rámci tohto projektu bol vybudovaný aj kvalitný chodník.

(brn)

Páčil sa vám článok?

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.