Milujte víno? V sobotu sa môžete na chvíľu stať jeho degustátorom

7.10.2019
0
Slávnosti vína

Zdroj: provino.sk

Páčil sa vám článok?

Na Námestí rodiny v bratislavskej Záhorskej Bystrici sa v sobotu 13.10.2019 pod veľkým párty stanom stretnú milovníci vína a od 16.00 h. sa na pár hodín stanú aj jeho degustátormi. Jedným z nich môžete byť aj vy.

Na podujatí, ktoré sa po prvýkrát uskutočnilo v roku 2009, sa prezentujú rôzne značky slovenských aj zahraničných vinárov. Tohtoročné Slávnosti vína organizuje Mestská časť Bratislava Záhorská Bystrica v spolupráci s jednou súkromnou vinárskou firmou. 

Pre návštevníkov bude okrem „najstaršieho nápoja na svete“ pripravené aj občerstvenie. Tento rok si organizátori pripravili súťaž o najchutnejší doma pečený chlieb. Sprievodnými akciami sú výstava vinohradníckych potrieb a výstava obrazov členov Artklubu OZ arte.via zo Stupavy. Nebude chýbať ani detský kútik.

Slávnosti vína spríjemnia aj členovia Cimbalovej hudby Dudíci, program bude moderovať Veronika Hatala.

Prijmite pozvanie na Slávnosti vína, v sobotu 12. októbra 2019 vás čakáme v Mestskej časti Bratislava – Záhorská Bystrica!

 (ts, ms)

Páčil sa vám článok?

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.