Príbeh strateného psíka Benyho v Ružinove má šťastný koniec, našla sa majiteľka

5.1.2022
psík Beny

Zdroj: Facebook/Martin Chren

Páčil sa vám článok?

Ružinovský starosta Martin Chren začiatkom nového roka informoval, že jeho kolegyňa z ružinovského úradu našla zatúlaného a bez majiteľa malého bieleho psíka maltézaka. Psík sa stratil na Exnárovej ulici pri fontáne a pri potravinách Kraj. Neprešiel ani deň a majiteľka psíka sa aj vďaka pomoci ostatných našla.

Rozhodli sa teda zatiaľ o neho na úrade postarať zamestnankyne, kým sa nenájde jeho majiteľ. "Aktuálne je u nás na úrade, má sa dobre, ale je trocha smutný. Psík nemal obojok ani známku," informoval vtedy o psíkovi starosta Chren s tým, že ak sa majiteľ neprihlási ani touto cestou, vezmú ho po práci k veterinárovi a skúsia ho vypátrať prostredníctvom čipu (ak ho psík bude mať). Vyzval ľudí, že ak ho poznajú, aby kontaktoval priamo starostu alebo zavolali na vrátnicu.

Hľadanie majiteľky našťastie netrvalo dlho, v podvečer sa šťastná majiteľka prihlásila, pretože spoznala svojho psíka. "Majiteľka psíka sa aj vďaka vám našla. Volá sa Beny, býva na Exnárovej, má 10 mesiacov a už je doma," dodal Chren. 

(nc)

Páčil sa vám článok?