S obmedzeniami na Rožňavskej rátajte i v piatok

10.1.2020
0

Zdroj: FB Polícia SR - Bratislavský kraj

Páčil sa vám článok?

Rožňavská ulica v Bratislave v smere z mesta bude v piatok (10. 1.) prejazdná pre individuálnu dopravu iba v jednom jazdnom pruhu. Dôvodom je pokračovanie štrajku autodopravcov. Bratislavská polícia o tom informuje na sociálnej sieti.

Polícia približuje, že blokácia bude v piatok prebiehať približne od 10.00 h. "Zo strany organizátorov dôjde na Rožňavskej ulici k úplnému zablokovaniu cestnej komunikácie v smere do mesta. Tento úsek bude prejazdný len pre mestskú hromadnú dopravu a záchranné zložky," uviedla polícia.

Zároveň vodičov upozorňuje, že štrajk a blokácia úsekov na Rožňavskej ulici bude podľa predbežných vyjadrení organizátorov prebiehať aj počas víkendu.

Od utorka (7. 1.) trvá štrajk autodopravcov v Bratislave, Košiciach aj na Orave. Únia autodopravcov Slovenska konštatuje, že štrajk považuje za krajné riešenie, a hovorí o drasticky sa zhoršujúcom podnikateľskom prostredí autodopravcov. Od predstaviteľov štátu očakáva riešenia, a to 50-percentné zníženie cestnej dane a pozastavenie výberu mýta do určenia nového správcu mýta. Požadovala o rokovanie s vládou SR o predložených požiadavkách.

(TASR) 

Páčil sa vám článok?

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.