S rozprávkou z Ateliéru Maškrta sú nákupy zábavou

17.4.2015
0
S rozprávkou z ateliéru maškrta sú jarné núkupy zábavou - Atelier Maskrta_25.4. (2) S rozprávkou z ateliéru maškrta sú jarné núkupy zábavou - Atelier Maskrta_25.4. (2)
Páčil sa vám článok?

REKLAMA | Počas aprílových sobôt si návštevníci nákupného centra Shopping Palace budú môcť nielen užiť výhodné nákupy, ale si aj vychutnať bohatý jarný program.

Pre rodiny s deťmi sú pripravené predstavenia divadielok Maškrta a Žužu, ktoré osvieži kabinet nápadov Janky a Tomáša z cyklu Ateliér Maškrta.

Herci Janka a Tomáš rozohrajú zábavnú rozprávku O Haluštičke, zbojníckej dievčičke. Chýbať nebudú krásne bábky, spev, tanec a množstvo zábavy. Po ich vystúpení Janka a Tomáš otvoria truhlicu plnú nápadov a spolu s deťmi budú tvoriť všakovaké jarné výmysly.

Nezabudlo sa ani na všetkých záhradkárov a milovníkov kvetín, pre ktorých budú pripravené kreatívne dielne, kde si deti budú môcť vyzdobiť črepníky, zasadiť hrášok a rodičia sa naučia viazať kytice alebo pripravovať jarnú kvetinovú výzdobu.     


Sobota 25.4.

16:00         ďalšia sobota bude opäť patriť Ateliéru Maškrta. Herci Janka a Tomáš rozohrajú zábavnú rozprávku O Haluštičke, zbojníckej dievčičke. Chýbať nebudú krásne bábky, spev, tanec a množstvo zábavy.

17:00         Janka a Tomáš otvoria truhlicu plnú nápadov a spolu s deťmi budú tvoriť všakovaké jarné výmysly - „Jarné kvetinkové víly a motýle z varešiek“

15.00 – 18.00      Workshopy pre deti v rotunde pri predajni Panta Rhei 
                             Téma: sadenie kvietkov do dekorovaných črepníčkov, výroba kvetiniek na špajli

Viac informácií o programe nájdete na www.shoppingpalace.sk

Páčil sa vám článok?