Od pondelka začnú opravovať Balkánsku ulicu - vyžiada si to obmedzenia

12.7.2020

Zdroj: Google Maps

Páčil sa vám článok?

V bratislavských Rusovciach začnú od pondelka (13. 7.) do nedele (19. 7.) opravovať Balkánsku ulicu, a to v úseku od Vývojovej ulice po železničné priecestie v smere na bratislavské Jarovce.

Pre práce bude Balkánska ulica zjednosmernená v smere z Rusoviec do Jaroviec a obchádzková trasa v opačnom smere (smer Rusovce) bude viesť po Jantárovej. Informuje o tom na sociálnej sieti hlavné mesto.

Linky MHD 90, 91, 191 a N91 budú v čase opráv zo zastávky Slnečnice premávať priamo na zastávku Vývojová, ktorá bude v náhradnej polohe v križovatke cesty I/2 a Balkánskej. "Od zastávky Gerulata sa napoja na svoju štandardnú trasu. Neobslúžia zastávky Jarovce, záhrady až Kovácsova. V smere z Rusoviec na Jasovskú sa ich trasa nemení," spresnila samospráva.

Linka N91 (okrem odchodu o 03.55 h z Jasovskej do Čunova) bude premávať po svojej štandardnej trase po zastávku Jarovce a následne zastaví až na zastávke Vývojová a v náhradnej polohe v križovatke cesty I/2 a Balkánskej. "Neobslúži zastávky Sady a Kovácsova. V smere na Jasovskú pôjde bezo zmeny trasy," podotklo mesto.

Dočasná náhradná autobusová linka X91 bude premávať zo Železničnej stanice (ŽST) Rusovce po trase liniek 90, 91 a 191 cez Jarovce po zastávku Jarovce, záhrady a ďalej cez zastávku Vývojová (v náhradnej polohe v križovatke cesty I/2 a Balkánskej) späť na ŽST Rusovce.

(TASR)

Páčil sa vám článok?

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.