Petržalka opäť hľadá svoje osobnosti

24.1.2020

Zdroj: Shutterstock

Páčil sa vám článok?

Pri tejto príležitosti vyzýva samospráva obyvateľov, aby zasielali svoje návrhy osobností, o ktorých vedia, že sa vo veľkej miere zaslúžili o rozvoj mestskej časti a ktoré sa natrvalo zapísali do jej histórie.

Mestská časť o tom informuje na webovej stránke. Návrhy môžu petržalskému miestnemu úradu posielať tak jednotlivci, ako aj neziskové organizácie a združenia, verejné či vzdelávacie inštitúcie či občianske spolky. Návrh musí obsahovať kontaktné údaje predkladateľa i navrhovanej osobnosti spolu s jej krátkou charakteristikou. Najneskorší možný termín je 4. apríl.

Návrhy je možné doručiť osobne do podateľne miestneho úradu na Kutlíkovej ulici, poštou na adresu miestneho oddelenia kultúry alebo elektronicky na e-mailovú adresu daniela.emeljanovova@petrzalka.sk.

Mená tohtoročných laureátov budú vyhlásené v rámci festivalu Dni Petržalky 2020, a to 3. júna. Oceňovanie je jeho súčasťou od roku 1998 a doteraz si ocenenie prevzalo 120 osobností.

​(TASR)

Páčil sa vám článok?

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.