Karlova Ves

 • Šport
 • 17.06.1999 09:00

Karloveská olympiáda

0 0

Občianske združenie Otvorený kruh spolu s karloveským športovým klubom pripravili pre všetkých športovania chtivých malých i veľkých Karloveskú olympiádu. Jej prvý ročník sa uskutoční v sobotu 26. júna a bude patriť predovšetkým deťom.

 • Šport
 • 20.05.1999 09:00

Stredoškoláci, poďte športovať!

0 0

V sobotu 29. mája sa v Karlovej Vsi uskutočnia dve zaujímavé súťaže. O 10. hodine v lesoch nad „Karlovkou“ (na lúke za konečnou autobusov číslo 62 a 44) sa začne súťaž o najlepšieho stredoškoláka v jazde na horskom bicykli.

 • Výstavba
 • 22.04.1999 09:00

Nad lúčkami majú postaviť 150 bytov

0 0

V Karlovej Vsi sa po novom bratislavskom centre na Dlhých Dieloch a obytnom súbore na mieste bývalého ZARES pripravuje začatie výstavby ďalšieho spoločensko-administratívneho súboru. Ten by mal vyrásť v lokalite Nad lúčkami medzi ulicou s rovnakým názvom a Karloveskou ulicou.

 • Výstavba
 • 08.04.1999 09:00

V Karlovej Vsi postavia nový obytný súbor

0 0

V mestskej časti Karlová Ves sa v posledných mesiacoch rozbehla výstavba dvoch veľkých spoločensko-administratívnych celkov. Najväčším a z pohľadu celej Bratislavy azda najatraktívnejším je polyfunkčné námestie na Dlhých Dieloch známe ako Nové bratislavské centrum.

 • Zdravie a životný štýl
 • 28.01.1999 00:00

Keď nám reklama znepríjemňuje život

0 0

Stavím sa, že nie som jediný, ktorého každodennou rutinou je prezeranie poštovej schránky, taktiež som si istý, že nie som jediný, kto takmer každý deň nachádza vo svojej schránke kvantá rozličného propagačného materiálu.

 • Výstavba
 • 19.11.1998 09:00

Nad Lúčkami sa začalo stavať

0 0

V uplynulých dňoch položili na pomedzí Dlhých Dielov a Kútikov základný kameň prvého polyfunkčného obytného domu Nového bratislavského centra.

Viacero obyvateľov Podunajských Biskupíc zaregistrovalo včera večer policajnú naháňačku, keď jej motohliadkam po uliciach unikal automobil značky Fiat Punto, ktorý neustále menil smer jazdy a neváhal sa otáčať ani cez trávniky. Policajti museli použiť aj služobné zbrane, aby nakoniec vodiča dostihli, zastavili a spacifikovali. Ukázalo sa, že bol pod vplyvom alkoholu!

AKTUALIZOVANÉ Bratislavský primátor Matúš Vallo dnes zverejnil svoje stanovisko k premnoženiu komárov, ktoré v týchto horúcich dňoch najmä po večeroch štípu a pijú krv väčšine obyvateľov nášho hlavného mesta. Magistrát sa rozhodol pre biologické prípravky, nakoľko chemické postreky pokladá za škodlivé látky pre prírodu, zvieratá, ale v konečnom dôsledku aj pre samotných ľudí...

Regionálny úrad verejného zdravotníctva (RÚVZ) v Bratislave vykoná orientačný monitoring výskytu komárov, o ktorý ho požiadali samosprávy obcí v povodí Moravy. "Na základe tohto monitoringu môže v prípade zistenia zhoršenej epidemiologickej situácie alebo jej bezprostrednej hrozby odporučiť samosprávam vykonať dezinsekčný zásah," uviedla hovorkyňa úradu Katarína Nosálová.


Cookies

Na našich stránkach používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku z čítania Bratislavských novín.