Nehoda: Do Karlovej Vsi nejazdia električky

30.12.2019
0

Zdroj: FB DPB - Emma Luknárová

Páčil sa vám článok?

Pre nehodu električky a osobného auta na Botanickej ullici je od 13:35 h prerušená električková doprava do Karlovej Vsi.‬ Informuje o tom Dopravný podnik Bratislava na sociálnej sieti.

"Električka 4 premáva zo Zlatých Pieskov / ŽST Nového Mesta iba po zastávku Chatam Sófer. Následne sa cez tunel, Kapucínsku a Námestie SNP vráti do centra a od Kamenného nám. pokračuje späť na ŽST Nové Mesto / Zlaté Piesky. Električka 9 premáva z Ružinova po zastávku Kapucínska. Cez tunel, Most SNP, Šafárikovo nám. a Nám. SNP sa vráti späť na Obchodnú a od zastávky Poštová sa napojí na trasu späť do Ružinova. Náhradné autobusy X5 sú predĺžené až do centra mesta. Jazdia po trase Dúbravka - Karlova Ves - Most SNP. Linku posilňujeme o všetky dostupné záložné vozidlá, ktoré postupne sťahujeme z celého mesta," uvádza DPB.

Prestup medzi električkami a náhradnými autobusmi je možný na zastávkach Chatam Sófer a Most SNP.

Linky 4, X5 a 9 nepremávajú podľa cestovných poriadkov, ich intervaly by však nemali presiahnúť 7-10 minút.

Obnovenie dopravy sa očakáva do dvoch hodín. Poškodené auto je potrebné vytiahnuť z koľajiska. Poškodený je aj semafor.

(ms)

Páčil sa vám článok?

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.