VIDEO: Dúbravka otvorí nové workoutové ihrisko cvičením

14.6.2020

Zdroj: FB Octago

Páčil sa vám článok?

Mnohí možno premýšľajú o tom, ako cvičiť vonku, ako posilniť svaly na workoutových prvkoch, čo je správne a ako na to. Nové workoutové ihrisko DUNA na Valachovej ulici v blízkosti multifunkčného ihriska preto mestská časť Bratislava-Dúbravka pokrstí cvičením.

Už v utorok 16. júna od 15.00 priamo na novom ihrisku alebo online sa prostredníctvom inštruktáže dozvedia Dúbravčania o cvičení všetko potrebné. O rozcvičku sa postará n Tomáš Jozefčík z Funrun s.r.o. Vstup a cvičenie je voľné, v prípade nepriaznivého počasia sa uskutoční v inom termíne.

Takto nové ihrisko budovali: 

Nové workoutové ihrisko DUNA vzniklo s pomocou dotácie Bratislavského samosprávneho kraja, ktorú mestská časť Bratislava-Dúbravka získala. Doplnilo tak ponuku športovania a cvičenia na čerstvom vzduchu. Workoutové ihriská v mestskej časti sú aj v Parku Pekníkova, Parku Družba, na ihrisku STaRZ na Harmincovej či a v športovom areáli Britskej školy za Lidlom.

(ts)

Páčil sa vám článok?

Najčítanejšie


Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.