V Dúbravke robia inventúru pokazených lámp verejného osvetlenia

4.2.2020

Zdroj: fb Dúbravka

Páčil sa vám článok?

Mestská časť Bratislava - Dúbravka vyzvala prostredníctvom úradného oznamu aj sociálnych sietí svojich obyvateľov, aby na miestny úrad nahlásili, ak večer uvidia niektoré lampy verejného osvetlenie bez svetla, teda nefunkčné...

"Ak vo vašom okolí nefunguje verejné osvetlenie, prosíme vás, napíšte nám ulicu, v ideálnom prípade aj číslo lampy. Ak máte pocit, že v nejakej lokalite je nedostatok svetla, napíšte nám o akú ulicu ide," vyzýva ľudí mestská časť na svojom Facebooku.

Nahlásiť pokazené lampy alebo nedostatky vo verejnom osvetlení môžu občania buď prostredníctvom správ a komentárov na spomínanej sociálnej sieti alebo emailom na: zuzana.moravkova@dubravka.sk a najlepšie vraj bude, keby to stihli urobiť do štvrtka 6.2.2020, kedy by sa mala táto "inventúra" skončiť. Len za prvý deň od zverejnenia výzvy dali Dúbravčania vyše 50 rôznych podnetov na nedostatky vo verejnom osvetlení.

(ars)

Páčil sa vám článok?

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.