Na Devínskej ceste spadol strom, nehody hlásia z celého Slovenska

20.12.2019
0
Devínska cesta - zosuv skál

Zdroj: Magistrát

Páčil sa vám článok?

Veľkú ostražitosť šoférov si vyžaduje aktuálna situácia na Devínskej ceste v Bratislave. Zelená vlna RTVS informuje, že pred kameňolomom v smere do centra cestu blokuje spadnutý strom, zbadať ho je možné až na poslednú chvíľu (fotografia je staršia a z iného úseku Devínskej cesty).

Vzhľadom na víkend pred Vianocami, keď aj mnoho Bratislavčanov cestuje na prázdniny,  je počas piatku na cestách celého Slovenska intenzívna premávka, na viacerých miestach ju komplikujú dopravné nehody. Zelená vlna informuje napríklad o nehode dvoch áut na Svitskej ulici v Poprade, takisto dve autá sa zrazili na výjazde z Lokce do Námestova, v Košiciach na Južnej triede smerom von z mesta sa zrazilo auto s električkou. "Za Ružomberkom smerom do Liptovského Mikuláša havarovalo osobné auto, v kolóne stratíte asi 20 minút, zdržíte sa aj v opačnom smere asi 15 minút," pridáva dopravné spravodajstvo RTVS.

Situáciu na strednom a východnom Slovensku komplikuje aj hustá hmla, Slovenská správa ciest (SSC) na svojom webe zjazdnost.sk konkretizuje, že v okolí Rimavskej soboty je dohľadnosť znížená na 200 m.

(TASR)

Páčil sa vám článok?

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.