Na dostihovej dráhe otvárajú klzisko

1.12.2023
0

Zdroj: (in)

Páčil sa vám článok?

AKTUALIZOVANÉ Dnešné otvorenie klziska na dostihovej dráhe sa ruší vzhľadom na nepriaznivé počasie. Ruší sa aj víkendové korčuľovanie v sobotu 2.12. a v nedeľu 3.12. Informáciu budeme aktualizovať. Na petržalskom Závodisku vyrástla prvá ľadová plocha tohtoročnej zimy pod holým nebom. Otvára sa v piatok 1. decembra o 16:00 hod. a ako prvý na klzisko nastúpi detský hokejový tím HK 99 Ružinov. Informoval nás o tom vedúci oddelenia marketingu Závodiska Ján Valtýni.

V rámci otváracieho dňa je od 19:00 h verejné korčuľovanie zadarmo, následne budú dospelí platiť 5 eur na hodinu, mládež od 10 do 17 rokov 2,50 a deti do 9 rokov 1,50 eura. Klzisko bude otvorené denne od 8:00 do 22:30 h.  

Klzisko môže využiť verejnosť, ale aj školy, amatérske hokejové tímy či firmy pre svoj event.
Slávnostné otvorenie klziska sa uskutoční v piatok 1. decembra o 16-tej hodine. Ako prvé na ľad vykorčuľujú deti z HK 99 Ružinov. O úvodné buly sa postará reprezentant vo vodnom slalome Matej Beňuš, strieborný medailista z olympiády v Rio de Janeiro a viacnásobný majster sveta a Európy v súťaži hliadok. Po deťoch prídu na ľad Petržalskí žraloci a Škola korčuľovania Piruetka.

Zdroj: (in)

Klzisko na Závodisku Petržalke.

Súčasťou areálu Zimného Závodiska sú okrem klziska aj svetelný park,  kolotoče a stánky s občerstvením. 

(ts, ms)

Páčil sa vám článok?