Zažite neobyčajný a úžasný strašidelný Halloween v rakúskom Familyparku

15.10.2021

Zdroj: familypark.at

Páčil sa vám článok?

Pod heslom Filipov zakliaty čarovný svet kúziel sa najväčší voľnočasový park v Rakúsku premení na desivo úžasný strašidelný zážitok pre všetky vekové kategórie. Počas 11 dní sa návštevníci môžu tešiť na strašidelnú výzdobu parku a množstvo zábavných atrakcií.

22. október - 1. november 2021

Štyri rôzne tematické svety v areáli s rozlohou viac ako 145 000 m² sa postarajú o pestrú a strašidelnú zábavu. Očaria vás pop-up akrobati, postavičky na chodúľoch, kúzelníci a chodiace magické bytosti, ktoré sa vám dostanú pod kožu. Na mieste môžete obdivovať ručne vyrezávané tekvice od majstra rezbára Alexa Neumayera, ktoré si môžete aj zakúpiť. Hlavným bodom programu je sprievod parkom, ktorý sa koná denne. Pripojte sa aj vy pravdepodobne k najstrašidelnejším potulkám, aké si viete predstaviť.

V strašidelnom dome čiernej mágie zasa narazíte na temných mágov, ktorí vám zaručia vzrušenie a naženú husiu kožu.

Zdroj: familypark.at

Pop-up akrobacia

Objavia sa z ničoho nič ako ozajstní kúzelníci – pop-up akrobati vás ohromia šikovnými kúskami. Pridajte sa aj vy k strašidelne krásnemu sprievodu na prechádzke cez park! Vítané sú všetky strašidlá! Začiatok sprievodu je na Pirátskom chodníku.

Všade samé tekvice

Najväčšie tekvice z celého Rakúska nájdete presne na Halloween vo Familyparku. Majster rezbár si pripravil pre vás „hrozne“ krásnych tekvicových strašiakov. Jeho umelecké diela môžete nielen obdivovať, ale si ich aj kúpiť. Zarezervujte si tekvicu a vyzdvihnite si ju pri východe!

Zakliata Dračia jaskyňa

Drak Dragomir pozýva všetkých odvážlivcov na návštevu do svojej zakliatej jaskyne. Vhodné pre deti od 5 rokov.

Maľovanie na tvár

Šikovné maskérky deťom na tvári vyčarujú fantastické i hrôzostrašné masky. Navštívte atrakciu Bitka pirátov a vyberte si niektorý z mnohých motívov! Táto atrakcia je extra spoplatnená.

Zdroj: familypark.at

Gastronómia

Pri príležitosti Halloweenu budú vhodne vyzdobené aj reštaurácie a stánky s občerstvením. Príďte ochutnať dobroty, ako sú Čarodejný odvar, Čierna vdova či Pavúčí hamburger a mnohé ďalšie!

Vlastné kostýmy a masky

Dovolené sú kostýmy a masky vhodné pre detských návštevníkov – s ohľadom na našich malých hostí prebieha pri vstupe kontrola a prípadne uloženie zákazu hrôzostrašných kostýmov (napr. latexových masiek). Priebežné kontroly sa konajú i v parku.

Vstupenky: 27,50 € (deti mladšie ako 3 roky zdarma)
Halloween vo Familyparku: 22.10 – 1.11, denne od 11.00 hod.
Strašidelný dom: denne od 16.00 hod., cena vstupenky: 3 €, od 14 rokov
Nákup online: Z dôvodu pandémie COVID-19 je v súčasnosti možné park navštíviť len po zakúpení online vstupenky alebo po online rezervácii.

Ďalšie informácie o podujatí si môžete prečítať na www.familypark.at/halloween, kde si môžete hore zvoliť aj slovenský jazyk. Poprípade, ak ste si nie istí, či je to pre vás to pravé orechové, nájdete tu aj webkameru, kde si môžete pozrieť, ako to tam vyzerá a podľa toho sa rozhodnúť, či Familypark navštíviť.

GALÉRIA K ČLÁNKU:

​​_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ 

PR - sponzorovaný obsah
Páčil sa vám článok?

Najčítanejšie