Začali sme v garáži, teraz vyrábame bezpečnostné dvere na mieru pre celé Slovensko

1.12.2018

Zdroj: ZAP Modra

Páčil sa vám článok?

(pr) Bezpečnostné dvere sú základným pilierom zabezpečeného domova. Uvedomuje si to aj slovenská spoločnosť ZAP Modra, ktorá už viac ako 30 rokov vyrába na mieru bezpečnostné dvere, zárubne, aj brány.

Firmu pred tridsiatimi rokmi  založil Augustín Peško spolu so svojimi synmi Ivanom a Rasťom. Prvé dvere vyrobili v garáži pre seba a svojho známeho. Kvalita spracovania bola na veľmi vysokej úrovni. V malom mestečku Modra sa to ihneď rozkríklo a z garážového hobby sa stal seriózny biznis. Na začiatku roku 2018 prevzal rodinnú firmu syn Ivan.

ZAP Modra v súčasnosti vyrába bezpečnostné dvere pre tisíce Slovákov z kvalitných materiálov. Nejedná sa tak o lacné a pofidérne čínske alebo poľské výrobky. Majiteľ firmy je prakticky váš sused a neschováva sa za komplikovanú štruktúru, ako to robia nadnárodné korporácie.

Jednou z výhod dverí, ktoré ponúka ZAP Modra, je, že ich vyrába na mieru pre každého zákazníka. “Každé dvere, ktoré vyrobíme pre našich zákazníkov, sú unikátne. Na rozdiel od konkurencie nevyrábame dvere pásovo, ale jedná sa o poctivú zámočnícku prácu,” povedal šéf spoločnosti Ivan Peško.

Za kvalitou si spoločnosť stojí a preto zákazníkom garantuje kvalitný nadštandardný záručný aj pozáručný servis.

V prípade záujmu o konzultáciu môžete kontaktovať priamo majiteľa Ivana Peška telefonicky na čísle 0905 475 336 alebo emailom: zapmodra@nextra.sk

 

Páčil sa vám článok?

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.