• Aktuality
  • 12.04.2018 00:00

Aprílová jarná móda a zľavodni v Poluse

0 0
Zdroj: pt

(pr) Osviežte svoj jarný šatník a príďte do Polusu využiť poradenstvo pri výbere módnych vychytávok a inšpirovať sa jarnými módnymi trendami! Módny servis každé popoludnie už od pondelka 9. až do 20 apríla. A to nie je všetko! V závere apríla na vás čaká skvelé prekvapenie. Od 20. do 22 apríla je pre vás pripravený úžasný víkend plný zliav.

MÓDNE DNI a váš módny servis

Prichádzajú Jarné módne dni v Poluse 2018, piaty ročník úspešnej zážitkovej akcie zameranej na odborné poradenstvo v oblasti imidžu a módy. Využite nadštandardný servis nákupného centra Polus City Center a privítajte novú sezónu oblečená do trendov, čo vám sadnú ako uliate.  Ak sa vyberiete na  módne nákupy do Polusu, od 9. do 20. apríla každý  pracovný deň od 15:30 do 19:30, čiže spolu počas 10. dní, môžete si okrem módnych vychytávok odniesť aj praktické tipy a triky  a poradenstvo v pleťovej kozmetike od značky YVES ROCHER. Každé popoludnie   vám bude v niektorej z predajní s módou v Poluse k dispozícii  team profesionálov, ktorí vám poradia, nalíčia, nastylujú a odfotia vás na pamiatku. Módne dni v Poluse sú v prostredí slovenských nákupných centier ojedinelým projektom. Hlavným zámerom je  priniesť zákazníkom nákupného centra niečo navyše, pridanú hodnotu oproti bežnému nákupu oblečenia.  „Chceme dopriať dámam a slečnám, aby sa cítili  atraktívne, sebavedomo a štýlovo. Každá žena môže byť štýlová, no nie každá vie, ako na to. Preto ponúkame možnosť poradiť sa a využiť skúsenosti profesionálov.“ spomenula stylistka a známa bloggerka Mirka Dobiš Michalková. A ak si chcete módne  novinky odniesť v zvýhodnenej  cene, využite  špeciálny víkend   s akciou zľavonákupy.

Zdroj: pt

VÍKEND PLNÝ ZLIAV

A ako získate  špeciálne a skvelé zľavy? So zľavovou knižkou,  ktorú nájdete v časopise Nový čas pre ženy od 16. apríla alebo si ju vyzdvihnete priamo na infopulte  nákupného centra. Zľavové kupóny môžete získať  dokonca aj stiahnutím  priamo z online stránky www.polus.sk.  Ponuka kupónov na tovar i služby  vám umožní nákup v mnohých, nielen módnych  predajniach so špeciálnou zľavou.

Zdroj: pt
Aprílové zľavodni v Poluse

Vyvrcholením akcií  jarnej módy  bude v Poluse event v sobotu  21.apríla. Od 11-tej hodiny  dopoludnia až do 19-tej večer budú v Hlavnej Rotunde Polusu k dispozícii  rôzne styligové služby,  pleťové a vizážistické poradenstvo  kozmetickej značky Yves Rocher . V Poluse na vás  budú so svojim módnym poradenstvom  čakať  aj stylistky a fashion blogerky  Zuzka Čechvalová  alias Suzzie World,  ďalej  Katarína Šrameková a Barbora Hulinová-Step with fashion.   Akciou bude sprevádzať  známa moderatorka a milovníčka módy  Barbora Rakovská. A Polus nezabúda ani na detských návštevníkov, pripraví pre nich sprievodný program animácie, maľovanie na tvár a balónové kreácie.

Zdroj: pt

​​Užite si radosť z nákupov a z osobného stylingu. V apríli  sa na vás tešia v nákupnom centre Polus City Center.  Mediálnym partnerom akcie je renomovaný portál www.feminity.sk 

Informácie o akcii MÓDNE DNI,  ZĽAVODNI  a FASHION EVENT V POLUSE nájdete aj  na www.polus.sk.


Cookies

Na našich stránkach používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku z čítania Bratislavských novín.