Šperkársky dom Moraglione oslávi 100 rokov. Vedeli ste, že jeho šperky si môžete kúpiť aj v Bratislave?

30.3.2022

Zdroj: goldie.sk

Páčil sa vám článok?

S príchodom jari sa do ulíc Bratislavy vracia život a dobrá nálada. Čoskoro je tu máj, lásky čas, a s ním vyhliadky na ničím nerušené chvíle romantiky v atmosfére kvitnúceho sveta.

Ale, možno to poznáte; niekedy príde chvíľa, keď človek pocíti potrebu prejaviť svoju lásku aj nejakým väčším gestom či darom než kvetinou alebo romantickou prechádzkou. A čo môže byť vhodnejšie ako dokonalý šperk?

Každá žena miluje šperky, ale ako sa vyznať v neprebernej ponuke eshopov a predajní, ktoré vykúkajú dnes už z každého rohu? Ak chcete vidieť niečo výnimočné, niečo, kde sa snúbi tradícia a inovácia, a čo len tak niekde neuvidíte, máme pre vás tip. Vyberte sa do historického srdca Bratislavy, na Laurinskú ulicu č. 15, kde sídli tradičné bratislavské klenotníctvo GOLDIE klenoty.

Zdroj: goldie.sk

Takmer storočie dozadu vytvoril začínajúci  taliansky šperkár Massimo Moraglione, poháňaný vášňou a neobyčajnou kreatívnou energiou, svoj prvý kúsok, ktorým odštartoval úplne nový spôsob výroby šperkov. Vďaka jeho fascinácii drahými kameňmi sa dnes značka Moraglione 1922 radí medzi medzinárodne uznávané šperkárske domy, zamerané na inováciu, kreativitu a precíznu remeselnú prácu. GOLDIE klenoty je výhradným zástupcom tejto svetoznámej značky, a tak tohtoročnú storočnicu hrdo oslávi spolu s ňou.

Okrem Moraglione 1922 spolupracuje klenotníctvo aj s ďalšími exkluzívnymi šperkárskymi domami a renomovanými zahraničnými či domácimi výrobcami. V jeho širokej ponuke vďaka tomu nájdete moderné kvalitné nadčasové šperky: jemné aj extravagantné, ručne vyrábané kúsky a vysoko dizajnové šperky ale aj klenoty vhodné na každodenné nosenie. Špecializovaný tím asistentov predaja vám odborne poradí so správnym vyskúšaním a výberom šperku, čo dnes tiež nie je samozrejmosť.

Zdroj: goldie.sk

Pre fanúšikov online nakupovania je tu možnosť objednať si výnimočné šperky aj z pohodlia domova - klenotníctvo totiž prevádzkuje aj 2 eshopy: www.goldie.skwww.goldiediamonds.sk.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ 

PR - sponzorovaný obsah 
Páčil sa vám článok?