Kuriózny zásah hasičov: Vyslobodzovali Poliaka uväzneného na verejných WC

24.9.2018
0
Poliak na verejných WC

Zdroj: Maria S.

Páčil sa vám článok?

Bratislavskí mestskí policajti absolvovali výjazd k naozaj netradičnému prípadu. Privolali ich na Hviezdoslavovo námestie, kde ostal za mrežami verejného WC uväznený turista z Poľska. Našťastie bral veci s humorom.

"Boli sme si s priatelom sadnúť na kávu na Hviezdoslavovom námesti a asi o 19:15 h sme počuli, ako niekto kričí zo záchodov a bucha telefónom o zábradlia. Myslela som si, že to je nejaký bezdomovec a išli sme sa tam pozrieť. Bol to poľský turista, ktorého tam zamkla ´vrátnička´ (pravdepodobne si ho nevšimla) a odišla skôr z práce. Na tejto komickej scéne sa smiali aj okoloidúci a aj jeho manželka s dieťaťom. Zavolali sa hasiči a do 15 minút ho odtiaľ vytiahli," opísala pre bratislavskenoviny.sk situáciu autorka fotografií Maria S. Uväznený Poliak príhodu zjavne nebral tragicky, usmieval sa, sedel a pozeral do mobilu. Prípad nám potvrdili aj mestskí policajti. 

"Táto udalosť bola na mestskú políciu oznámená v nedeľu o 19.30 hod. Na spomínaných toaletách skutočne ostal zatvorený zahraničný občan, na mieste sme preto privolali hasičov a tí uzatvorené dvere otvorili a občana z toaliet vyslobodili," informoval nás hovorca bratislavskej mestskej polície Peter Pleva.

Poliaka mali prísť vyslobodiť hasiči na dvoch autách.

Zdroj: Maria Shaknazar

(ms)

Páčil sa vám článok?