• Zdravie a životný štýl
  • 16.05.2018 18:26

VIDEO: Deti sa nevedia dočkať svojho festivalu – na svete už je aj spoločná hymna ich idolov!

0 0
Zdroj: Facebook

Už len niekoľko dní nás delí od konania detského podujatia s názvom FESTÍK, ktorý sa uskutoční počas budúceho víkendu, teda od 26. do 27. mája na priestranstve pred bratislavským výstaviskom Incheba. Mali by na ňom vystúpiť všetky aktuálne detské hviezdy – speváci či skupiny, ale pripravených je aj množstvo sprievodných aktivít pre najmenších, ale aj trochu väčších návštevníkov.

Organizátori z agentúry Evency pripravujú podujatie už viac než rok a podarilo sa im dať dokopy priam neskutočný zoznam detských headlinerov. Na hlavnom pódiu by mali vystúpiť Miro Jaroš, Smejko a Tanculienka, Paci Pac, Spievankovo, Baby Band s pesničkami od Fíha Tralala, ale určite by mala malých divákov potešiť aj kúzelnícka šou Petra Šestáka, Hanička a Murko, Mici a Mňau či Šaša Fifa.  Nebudú chýbať tanečné animácie a gymnastika pre deti, rôznorodé kreatívne, športové, environmentálne a edukačné aktivity.

Detské idoly už spolu stihli nahrať aj pesničku od Simy Martausovej, ktorá sa asi čoskoro stane obrovským hitom: 

Samotné koncerty si deti užijú bezplatne, ale rodičia, ktorí ich budú sprevádzať, si musia zakúpiť vstupenky do areálu , ktoré sa momentálne predávajú za 12 eur na deň pre jednu osobu alebo 17 eur na deň pre dve osoby.  Pernamentka na oba dni stojí 15 eur a pre dve dospelé osoby 19 eur.   

Zdroj: TASR

​Festival už má aj svojho maskota...

Deti však na ostatné atrakcie Festíku potrebujú Aktivity pas na 1 deň za 7 eur alebo Aktivity pas – permanentku za 10 eur a po jeho zakúpení môžu vyskúšať naozaj všetko. Dosýta sa tak vyzabávajú na kolotočoch, v skákacom svete, či v elektro autíčkach. FESTÍK má ambíciu byť zaujímavý aj pre tínedžerov a rodičov. Aktivity pas preto zahŕňa aj vstup do virtuálnej reality, na horolezeckú stenu a na kreatívne worskhopy. Rodičia si na podujatie Vstup na atrakcie je pri zakúpení Aktivity pasu voľný na všetky spoplatnené aktivity. Aktivity pas je neprenosný a platí pre jedno dieťa.

Areál je kapacitne obmedzený, po vypredaní kapacity nevedia organizátori zaručiť predaj vstupeniek a aktivity pasov priamo na mieste konania FESTÍK-u.  

(ars, video: YouTube, foto: TASR, Facebook)


Cookies

Na našich stránkach používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku z čítania Bratislavských novín.