V Karlovej Vsi pribudnú nové obchody

13.12.2006
Páčil sa vám článok?

V porovnaní s ostatnými časťami mesta je na západnej strane Bratislavy o čosi menej obchodov a veľkoplošné hypermarkety tu chýbajú úplne. Tento stav by sa už čoskoro mal zmeniť.

Ako uviedol starosta Karlovej Vsi Bystrík Hollý, už v najbližších dňoch sa na Segnerovej ulici v Karlovej Vsi začne výstavba nového supermarketu Billa. To však nie je všetko: čoraz konkrétnejšie obrysy nadobúda aj výstavba hypermarketu Tesco na Kaťušinej lúke. Mestská časť už potrebné administraívne podmienky na jeho výstavbu pripravila: územné rozhodnutie je právoplatné, v súčasnosti sa podľa neho upravujú projekty a vydanie stavebného povolenia je len otázkou krátkeho času. Nový hypermarket by mal pokryť nielen potreby obyvateľov Karlovej Vsi a priľahlých mestských častí (Dúbravka, Devínska Nová Ves, Lamač, Záhorská Bystrica), ale aj takmer celého Záhoria. Termín začatia výstavby ešte nie je známy.

Páčil sa vám článok?

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.