Barbarstvo: Pri derby Slovan - Trnava sa štadión ocitol v plameňoch

15.9.2019

Zdroj: id

Páčil sa vám článok?

Tvrdé jadro fanúšikov bratislavského Slovana si na derby s Trnavou pripravilo svetlice i množstvo dymovníc. Nakoniec však všetko dopadlo napohľad katastrofálne.

Takto by to pri futbalových zápasoch určite nemalo vyzerať. Ak si všimnete, pri vyčíňaní fanúšikov Slovana si dokonca podpálili vlastné klubové vlajky a transparenty a plamene z nich zachvátili aj priestory medzi tribúnou a reklamnými mantinelmi. 

Zdroj: id
Zdroj: id

Pokiaľ ide o výsledok, futbalisti Slovana vyhrali nad Spartakom Trnava 2:0. O ich víťazstve rozhodli Andraž Šporar a Dejan Dražič. Záver zápasu však negatívne poznačila ostrá výmena názorov a strkanica hráčov oboch tímov v bránke Trnav. Zapojili sa do nej aj domáci chuligáni, ktorí vbehli na trávnik a jeden z nich kopol kapitána hostí Mogdana Mitreu. Slovan tak môže čakať ďalší trest od disciplinárky SFZ. Potrestaný bol už UEFA uzatvorením domáceho štadióna v Európskej lige na jeden domáci zápas.   

(bn) 

Páčil sa vám článok?

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.