• Šport
  • 07.05.2018 17:00

Máte radi yogu? Využite zajtrajší voľný deň cvičením v Medickej záhrade

0 0
Cvičenie jogy
Zdroj: FB Joga v Medickej záhrade

Zajtra je deň voľna. Každý určite strávi tento sviatok po svojom, pre aktívnych ľudí je to pekná príležitosť si prísť napríklad zacvičiť jogu von na čerstvý vzduch a prečistiť si tak svoju myseľ a telo. Ak nestihnete, nevadí, v stredu sa bude joga cvičiť vonku pod stromami v Sade Janka Kráľa.

Joga sa bude zajtra cvičiť v rozkvitnutej Medickej záhrade na 2 etapy, ráno o 7:30 hod. bude prebiehať hodinová joga s Jozefom. Večerná lekcia jogy začne o 18-tej pod vedením lektorky Silvie. 
Hodiny sú vhodné pre úplných začiatočníkov, ako aj pre skúsených. V rámci jogy sa budu lektori venovať cvikom na zdravú a pružnú chrbticu - naučíte sa, čo vyjadrujú jednotlivé pozície po obsahovej, duševnej a ozdravnej stránke a ako ich správne cvičiť.
Začiatočníci sa naučia pozdrav Slnku, krásnu rytmicko – dynamickú zostavu - 12 pozícií podporujúcu bdelosť a koncentráciu, ako aj dobre pohyblivú chrbticu.
Joga v Medickej bude prebiehať pravidelne 2x týždenne, každý utorok a štvrtok až do 30.augusta. Vstup na ňu je bezplatný. 
Jogové stretnutia sa uskutočnia aj v Sade Janka Kráľa túto stredu o 18-tej. Ak máte záujem o jogu na tomto mieste, príďte 17:50 pri sochu J.Kráľa a odtiaľ sa spoločne presuniete aj s lektorkou na miesto cvičenia. Cvičí sa pri priaznivom počasí a vstupné je dobrovoľné.
Joga v Sade Janka Kráľa je naplánovaná aj na ďalšie termíny nasledovne: 16.máj, 23.máj, 6.jún, 20.jún, 27 jún. Cvičiť sa bude aj v júli a auguste a to 4.7., 11.7., 17.7., 8.8., 15.8., 22.8. Začiatok lekcií je vždy o 18-tej.
Na cvičenie jogy je potrebné si so sebou priniesť podložku alebo uterák, pohodlné oblečenie a prípadne deku na záverečnú relaxáciu.
(ncuki, FB)


Cookies

Na našich stránkach používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku z čítania Bratislavských novín.