Piatok štartuje brigáda: Okolie Chorvátskeho ramena bude opäť čistejšie

11.9.2019
Doktori vôd operovali na draždiaku a chorvátskom ramene - Chorvátske rameno 2017 042
Páčil sa vám článok?

Mestská časť pozýva k dobrovoľnej účasti na túto verejnoprospešnú akciu všetkých, ktorým záleží na skrášlení a hlavne na zlepšení životného prostredia mestskej časti. Čistiť sa bude v piatok doobeda od premostenia Antolská po Mlynarovičovu.

Mestská časť pozýva k dobrovoľnej účasti na túto verejnoprospešnú akciu všetkých, ktorým záleží na skrášlení a hlavne na zlepšení životného prostredia mestskej časti. Dostatok náradia a ochranných prostriedkov, ako aj odvoz vyzbieraných nečistôt z vodnej hladiny a brehov Chorvátskeho ramena zabezpečí mestská časť Bratislava-Petržalka prostredníctvom Miestneho podniku Verejnoprospešných služieb Petržalka. Po skončení akcie Vás srdečne pozývame na malé občerstvenie, ktoré bude prebiehať v blízkosti bočného vchodu Technopolu (od Chorvátskeho ramena).

Zdroj: NC

Zdroj:

Zdroj: facebook/MsO SRZ Bratislava V.

​Zraz zúčastnených bude dňa 13. 9. 2019 o 9:00 na nasledujúcich miestach:

1. úsek od Dolnozemskej ul. po Medissimo – miesto stretnutia 13. 9. 2019 o 9:00 pod premostením Dolnozemskej cesty

2. úsek od premostenia Medissimo po Technopol – miesto stretnutia 13. 9. 2019 o 9:00 na premostení pri nemocnici Medissimo

3. úsek od Technopolu po premostenie Romanova (za Kauflandom) – miesto stretnutia 13. 9. 2019 o 9:00 pri Technopole – bočný vchod od Chorvátskeho ramena v tejto etape sa bude klasicky čistiť aj skate - park na Tupolevovej ul.

4. úsek od Jungmannovej po premostenie Romanova ( za Kauflandom ) – miesto stretnutia 13. 9. 2019 o 9:00hod na premostení Jungmannova

5. úsek od Bosákovej ul. po premostenie Jungmannova – miesto stretnutia 13. 9. 2019 o 9:00 pri graffiti stene na Bosákovej/Mlynarovičovej ul.

Čistenie Chorvátskeho ramena sa bude realizovať 3. septembra 2019 (piatok) v čase od 9,00 h. do cca 12,00 h. v úseku od premostenia Antolská po Mlynarovičovu ulicu.

(fb,nc)

Páčil sa vám článok?

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.