Vo Vrakuni otvárajú nový zberný dvor

7.8.2019
0
Zberný dvor vo Vrakuni

Zdroj: vrakuna.sk

Páčil sa vám článok?

Dnes (7.8.2019) mestská časť Bratislava-Vrakuňa otvára nový zberný dvor na Majerskej ulici, ktorý nahradí zberný dvor na Ráztočnej ulici. Na nový  zberný zber môžu občania nosiť všetky komodity odpadu, ktorý nosili na Ráztočnú.

Ako informovala Vrakuňa na svojej stránke, nový dvor sa nachádza na konci  ulice mimo zastavaného územia. Nosiť doň možno biologicky rozložiteľný odpad (rastlinný odpad, konáre), objemný odpad (nábytok), drevo, papier a lepenku, sklo, plasty i oleje.

Do 10. augusta môžu občania Vrakune odovzdávať na zbernom dvore na Ráztočnej  len biologicky rozložiteľný , tzv. zelený odpad. Po 10. auguste starý zberný dvor uzatvoria.

Ako nás však upozornil starosta Vrakune Martin Kuruc, nový zberný dvor slúži výhradne pre obyvateľov Vrakune, zriadila ho totiž mestská časť, nepatrí teda pod OLO.

OTVÁRACIE HODINY (zberný dvor na Majerskej):
Pondelok – Piatok: 10.00 – 12.30 hod., 13.00 – 18.00 hod.
Sobota: 8.00 – 13.00 hod.
Nedeľa : zatvorené

(ms)

Páčil sa vám článok?

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.