Nešťastné ráno: Autá zrazili až troch chodcov, jeden zraneniam podľahol
Zdroj: FB Polícia SR - Bratislavský kraj
Tragická dopravná nehoda s účasťou chodca vo Veľkom BieliPondelok 3.11. bol na cestách v Bratislavskom kraji mimoriadne nešťastný. Okrem viacerých nehôd áut policajti medzi 05:00 a 06:30 h riešili aj tri dopravné nehody s účasťou chodca.
"Na ceste I/61 vo Veľkom Bieli v čase okolo 05:30 h prišlo k zrážke chodkyne a osobného motorového vozidla zn. Fiat na Bratislavskej ulici smerom na Novú Dedinku. 56-ročná chodkyňa utrpela zranenia, ktorým na mieste podľahla," informovala nás policajná hovorkyňa Silvia Šimková.
Ďalšia dopravná nehoda sa stala okolo 06:00 h na Mokrohájskej ulici pri zastávke MHD smer Patrónka. Podľa zatiaľ zistených informácií tam nákladné auto zrazilo 68-ročného chodca, ktorého so zraneniami previezli do nemocnice.
"Tretia dopravná nehoda s účasťou chodca sa stala na Račianskej ulici na úrovni železničnej stanice Vinohrady v smere na Pezinok, kde došlo k zrážke chodca a motorového vozidla zn. Renault. 59-ročná chodkyňa bola so zraneniami prevezená do nemocnice k ošetreniu," dodala Šimková.
Všetky tri nehody vyšetrujú dopravní policajti Krajského riaditeľstva PZ v Bratislave.
(ms)