Dvaja Ukrajinci sa pochytili v ubytovni, bitku ukončila až privolaná policajná hliadka

2.11.2021
Polícia večer

Zdroj: archív

Páčil sa vám článok?

Počas Sviatka všetkých svätých musela polícia zasahovať počas bitky dvoch Ukrajincov, ku ktorej dochádzalo v priestoroch ubytovne na ulici Vlčie hrdlo. Informovala o tom bratislavská krajská polícia na sociálnej sieti.

Polícia informovala, že policajná hliadka bola včera krátko po 14,30 h vyslaná k prevereniu oznámenia o fyzickom konflikte dvoch mužov, ku ktorému dochádzalo v priestoroch ubytovne na ulici Vlčie hrdlo. Hodnovernosť tohto oznámenia sa na mieste potvrdila.

"Podľa doterajších informácii dvaja ukrajinskí štátni príslušníci vo veku 38 a 34 rokov, sa najprv vo vnútorných priestoroch ubytovne a následne aj pred ňou vzájomne fyzicky napádali," uviedli bratislavskí krajskí policajti na sociálnej sieti s tým, že nakoľko sa tohto konania muži dopúšťali na mieste verejnosti prístupnom, policajti ich konanie ukončili a oboch mužov obmedzili na osobnej slobode.

Polícia dodala, že starší z mužov utrpel pri tomto konflikte zranenia, ktoré si vyžiadali lekárske ošetrenie. Obaja muži boli následne predvedení na príslušné policajné oddelenie.

(nc)

Páčil sa vám článok?