Poznáte tohto muža či ďalších výtržníkov? Polícia pátra po identite niektorých účastníkov protestu

30.7.2021
0

Zdroj: aktuality.sk

Páčil sa vám článok?

Protest odporcov očkovania na Hodžovom námestí sa nezaobišiel aj bez nechutných incidentov. Polícia, ktorá včera nezasiahla, dnes vyzýva občanov, aby jej pomohli identifikovať niektorých ľudí.

"V prípade, ak občania disponujú audiovizuálnymi záznamami zachytávajúcimi protiprávne konania účastníkov včerajšieho neoznámeného zhromaždenia vo vzťahu k občanom Bratislavy alebo k návštevníkom mesta (napr. fyzické napadnutia, výtržnosti a podobne), žiadame ich, aby ich poskytli polícii za účelom ďalšieho objasňovania," infomoval nás bratislavský policajný hovorca Michal Szeiff.

Po analýze záznamov sa policajti budú snažiť výtržníkov identifikovať a vyvodiť voči nim možnej trestnoprávnu zodpovednosť.

FOTOGALÉRIA:

"Súčasne žiadame občanov, aby nám za účelom objasnenia tohto skutku poskytli informácie k mužovi na nižšie priloženej fotografii," dodal Szeiff (úvodná foto článku).

Záznamy môžu občania odovzdať na USB, alebo CD, osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení, emailom na adresu krpzba@minv.sk, prostredníctvom stránok na úschovu videí alebo formou súkromnej správy na oficiálnej FB stránke POLÍCIA SR – BRATISLAVSKÝ KRAJ.

(ms)

Páčil sa vám článok?