Krásne gesto: Pozrite sa, čo urobili títo dvaja bratislavskí policajti

12.1.2020
0

Zdroj: FB Polícia SR - Bratislavský kraj

Páčil sa vám článok?

Prejav naozajstnej ľudskosti. Dvaja bratislavskí policajti urobili čin, ktorým určite prispejú k dobrému menu celej polície. Veď posúďte sami.

Bratislavským policajtom napísal na sociálnu sieť Marek, ktorý im priblížil nasledujúcu príhodu:

"Dobrý deň, chcem poslať obrovske ďakujem dvom vašim kolegom z diaľničnej hliadky. Včera mi prišlo náhle zle v aute na Prístavnom moste a musel som zastaviť a privolať si pomoc. Keďže záchranári sa rozhodli, že ma prevezú do nemocnice, policajti odviezli moju 80-ročnú babku, ktorá sedela so mnou v aute, bezpečne mojím autom domov. Žiaľ, mal som sám čo robiť so sebou, tak som si nestihol všimnúť ich mená. Za ich rýchly príchod aj úžasný ľudský prístup im patrí obrovská vďaka a veľká pochvala. Prajem do ďalších služieb v novom roku všetko dobré," napísal Marek. 

My len dodajme, ako informovali muži zákona na sociálnej sieti, že spomínaní policajti sú npor. Tomáš Falath a npor. Róbert Letkovský.

(ms) 

Páčil sa vám článok?

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.