VIDEO: Už ich majú. Mužov, ktorí na Námestí SNP zabili mladého Srba, zadržali v Maďarsku

11.12.2019
0

Zdroj: koláž abn

Páčil sa vám článok?

V spolupráci s Národnou ústredňou Interpol a políciou Maďarskej republiky boli zadržaní dvaja Srbi podozriví z útoku na svojho spoluobčana, ku ktorému došlo v skorých ranných hodinách dňa 08.12.2019 pred budovou Hlavnej pošty v Bratislave.

"Na základe vykonaných procesných úkonov boli obvinení zo zločinu zabitia spáchaného formou spolupáchateľstva. Muži boli obvinení zatiaľ v neprítomnosti. V súčasnosti sa vykonávajú úkony na vydanie obvinených z Maďarska na Slovensko . Na obvinené osoby bol vydaný európsky zatýkací rozkaz Okresným súdom BA I.,"  informuje polícia na sociálnej sieti.

Na internete sa objavilo aj video zo zadržania dvoch podozrivých na území Maďarska:

V prípade preukázania viny hrozí obvineným trest odňatia slobody na 7 až 10 rokov. Tretí z podozrivých mužov, občan Macedónska, bol zadržaný na území Slovenska. Na objasnení tohto prípadu policajti naďalej pracujú a vykonávajú potrebné procesné úkony.

(ms) 

Páčil sa vám článok?

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.