VIDEO: Opitý mladík na diaľnici narazil do stredových zvodidiel

17.10.2019
0
Opitý mladík za volantom

Zdroj: FB Polícia SR - Bratislavský kraj

Páčil sa vám článok?

Poriadne opitý mladík, ktorému policajti namerali v dychu takmer 2,5 promile alkoholu, si sadol za volant a vybral sa na diaľnicu. A tak to aj dopadlo.

"Dopravní policajti boli včera krátko po 03.30 hod vyslaní na diaľnicu D2 v smere do Maďarska. V blízkosti hraničného priechodu narazil 21-ročný vodič s vozidlom, v tom čase na prázdnej vozovke, do stredových zvodidiel. Ako policajti na mieste vykonanou dychovo skúškou zistili, mladý vodič sa nachádzal v stave značnej opitosti," informovali bratislavskí policajti na sociálnej sieti.

Mladíkovi v dychu namerali 1,16 mg/l alkoholu, čo predstavuje 2,42 promile. "Muž bol obmedzený na osobnej slobode a po vykonaní potrebných úkonov umiestnený v cele policajného zaistenia. V súčasnosti už čelí obvineniu z trestného činu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky," dodali policajti..

(ms)

Páčil sa vám článok?

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.