• Polícia
  • 17.09.2019 10:15

Streľba na zastávke MHD: Žena čakajúca na spoj utrpela zranenie nohy

0 0
Zastávka na Molecovej
Zdroj: google maps

Policajti v Karlovej Vsi objasňujú priestupok proti občianskemu spolunažívaniu, ku ktorému došlo v priebehu minulého týždňa na Molecovej ulici v Bratislave a v tejto súvislosti sa obracajú na svedkov tejto udalosti so žiadosťou o pomoc.

"Podľa doterajších informácií neznámy páchateľ v piatok (dňa 06.09.2019) vystrelil z neznámej airsoftovej zbrane, pričom žene stojacej na zastávke MHD spôsobil povrchové zranenie lýtka. Svedkov incidentu vyzývame, aby akékoľvek informácie, ktoré by polícii pomohli objasniť tento priestupok, ihneď kontaktovali políciu na bezplatnom čísle 158, prípadne osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení, alebo kontaktujte našu oficiálnu stránku na Facebooku formou súkromnej správy,"  informovala polícia na sociálnej sieti.

Ako nám priblížila policajná hovorkyňa Lucia Mihalíková, k udalosti došlo na Molecovej ulici na autobusovej zastávke oproti Gabčíkovej.

"Majiteľov airsoftových zbraní upozorňujeme na dodržiavanie ustanovení zákona o zbraniach a strelive. Majiteľ sa k tejto zbrani musí správať rovnako, ako keby bol držiteľom ostrej zbrane. Zbraň musí mať uloženú v puzdre a nesmie ňou nikoho ohrozovať!" zdôraznili bratislavskí policajti.

Zdroj: FB PZ SR Bratislavský kraj

(ars)


Cookies

Na našich stránkach používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku z čítania Bratislavských novín.