Smrteľná nehoda: Vodič v plnej rýchlosti narazil do betónového piliera

5.7.2019
0
Nehoda na Púchovskej

Zdroj: Polícia

Páčil sa vám článok?

K tragickej nehode došlo dnes po jedenástej hodine doobeda na vjazde do Bratislavy vo Vajnoroch v smere zo Svätého Jura.

"Osobné auto v plnej rýchlosti narazilo do betónového piliera pod mostom. Vodič na mieste podľahol zraneniam," informoval o nehode portál noviny.sk.

Zdroj: noviny.sk

​"Dnes (05.07.2019) v čase okolo 11:15 h došlo v Bratislave k tragickej dopravnej nehode. Podľa doterajších informácií viedol vodič osobné motorové vozidlo Suzuki SX4 po Púchovskej ulici v smere do centra mesta, kde z doposiaľ nezistených príčin narazil s vozidlom do betónového piliéra. Následkom zrážky utrpel vodič zranenia, ktorým na mieste podľahol. K zraneniu iných osôb pri nehode nedošlo. Okolnosti a príčiny tejto dopravnej nehody sú v súčasnej dobe v štádiu objasňovania," vyjadrila sa pre banoviny.sk bratislavská policajná hovorkyňa Veronika Slamková. 

(ms)

Páčil sa vám článok?

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.