FOTO: Poznáte tohto pána? Z kancelárií na Mlynských nivách odišiel s notebookom, ktorý nebol jeho...

12.6.2019

Zdroj: FB Polícia Bratislavský kraj

Páčil sa vám článok?

Hlavne nenápadne! To je asi heslo muža, ktorý nakráčal do kancelárií na Mlynských nivách, odkiaľ odišiel aj s notebookom ukrytým vo svojej bunde. Nakoľko ho však pri čine zachytili bezpečnostné kamery, tak asi nebude dlho trvať, kým ho policajti vypátrajú a vy im pri tom môžete pomôcť...

Policajti vyšetrujú okolnosti prečinu krádeže v kancelárskych priestoroch na ulici Mlynské Nivy v Bratislave. Doposiaľ neznámy páchateľ tam zo stojana odcudzil voľne položený notebook, ktorý si vložil pod čiernu bundu prevesenú cez rameno a z miesta odišiel. Po neznámom páchateľovi policajti v súčasnosti pátrajú.

Zdroj: FB Polícia Bratislavský kraj

​Na tomto zábere sa ešte notebook nachádza na svojom mieste a v miestnosti je viacero osôb...

Zdroj: FB Polícia Bratislavský kraj

​V tomto okamžiku je v miestnosti len spomínaný pán, ktorý berie notebook zo stolíku, skrýva ho pod bundu a odchádza...

"Akékoľvek informácie ktoré by polícii pomohli stotožniť osobu na priložených fotografiách nám oznámte na bezplatné číslo polície 158, osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení alebo na tejto facebookovej stránke Policajného zboru formou súkromnej správy," napísala bratislavská polícia na svoj oficiálny Facebook. 

(ars)

Páčil sa vám článok?

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.