• Polícia
  • 03.09.2018 15:20

VIDEO: Takýto sa im naskytol pohľad. Policajti dohliadali na dopravu aj letecky

0 0
Doprava
Zdroj: FB Polícia

So začiatkom školského roka dohliadala polícia v Bratislave na bezpečnosť a plynulosť dopravy, a to najmä v okolí základných škôl. Školákov upozorňuje aj na dodržiavanie bezpečnosti na ceste.

Od rána policajti monitorovali príjazdové komunikácie do hlavného mesta aj letecky. Informovala o tom hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave Veronika Slamková.

Doprava na príjazdových komunikáciách bola počas očakávanej rannej špičky podľa polície plynulá. Skomplikoval ju však výpadok svetelnej signalizácie na Račianskom a Trnavskom mýte v dôsledku nepriaznivého počasia počas minulého víkendu.

"Preto premávku na uvedených križovatkách celý čas usmerňujú hliadky dopravnej polície," priblížila Slamková. Výdatný dážď cez víkend spôsobil zaplavenie viacerých komunikácií v Bratislave. Išlo najmä o križovatku Vajnorská – Tomášikova, podjazd na Gagarinovej ulici, križovatky Bajkalská – Prievozská a Bajkalská – "Rondel". Taktiež o Račiansku ulicu v úseku od Peknej cesty po Gaštanový hájik a časť cestnej komunikácie na Nevädzovej a Domkárskej ulici.

(TASR)


Cookies

Na našich stránkach používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku z čítania Bratislavských novín.