FOTO: V Bratislave sa objavil autobus, na ktorom bude Harabin brázdiť Slovensko

28.11.2019

Zdroj: kolá abn

Páčil sa vám článok?

Sudca najvyššieho súdu Štefan Harabin si nedávno založil politickú stranu, s ktorou kandiduje do nadchádzajúcich parlamentných volieb. Kampaň chce zrejme robiť za pomoci autobusu a práve ten dnes bolo možné vidieť v uliciach Bratislavy. Nejde však o to isté vozidlo fialovej farby, ktoré pod názvom Harabiňák využil počas tohtoročných prezidentských volieb. Avšak aj tentokrát ide o Karosu, ale so žilinským EČV a ladenú do bielej, modrej a červenej...

V Bratislave sa dnes prvýkrát objavil autobus, ktorý sa v nadchádzajúcich týždňoch a mesiacoch stane sprievodcom Harabina pri jeho cestách po Slovensku. Toto sú zrejme jeho prvé zábery. 

Takto vyzerá nový autobus zozadu:

Zdroj: abn

​A takýto je naň pohľad z profilu:

Zdroj: abn

S fialovým Harabiňákom, ktorý používal Štefan Harabin v kampani pred prezidentskými voľbami, príliš veľa šťastia nemal. Médiá totiž priniesli informáciu, že model Karosa LC 735, ktorý začiatkom tohto roka používal, mal evidenčné čísla z nepojazdného vraku a takisto bola podozrivá jeho prerábka v celkovej hodnote 40-tisíc eur. Podľa publikovaných článkov aj napriek rekonštrukcii nebol autobus - karavan z technického hľadiska vhodný do cestnej premávky, ba dokonca mal byť pre ostatných jej účastníkov priamou hrozbou. V konečnom dôsledku nepriniesol želaný úspech ani samotnému Harabinovi, ktorý sa novou hlavou štátu nestal. Teraz však vozidlo vymenil za iné. 

(ars)

Páčil sa vám článok?

Najčítanejšie


Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.