Kultúra 8.7.2011 13:23 0 V centre sa predstavia spevácke zbory a swing V rámci cyklu voľne prístupných víkendových koncertov na Hviezdoslavovom námestí v Bratislave pripravilo Staré Mesto ďalšie vystúpenia so začiatkom o 18. hodine.
Kultúra 8.7.2011 13:19 0 Zoologická záhrada začala chov pandy červenej Zoologická záhrada v Bratislave ako prvá a jediná na Slovensku začala chov pandy červenej. ZOO doviezla samca pandy červenej menom Pung, ktorý sa narodil 23. júna 2010 v Parc Paradisio, Cambron – Casteau v Belgicku. Bol prirodzene odchovaný rodičmi, s ktorými žil až do transportu.
Kultúra 8.7.2011 10:29 0 M. Komáček vystavuje obrazy áut v Múzeu dopravy Výtvarník a milovník historických vozidiel akademický maliar Marián Komáček má výstavu v bratislavskom Múzeu dopravy. Nazval ju Môj priateľ automobil a potrvá do 31. augusta.
Kultúra 7.7.2011 15:20 0 O päť týždňov vystúpi na hrade Il Divo Rovných päť týždňov ostáva do očakávaného koncertu tohto leta v slovenskej metropole, ktorým bude 11. augusta vystúpenie fenomenálnej vokálnej štvorice Il Divo na Bratislavskom hrade.
Kultúra 7.7.2011 11:46 0 Ilustrátor M. Knap má výstavu v Michalskom dvore Novú voľnú tvorbu predstavuje na výstave v bratislavskej galérii Michalský dvor výtvarník Miroslav Knap. Pomenoval ju "Strom radosti, strom smiechu" a potrvá do 31. júla.
Kultúra 7.7.2011 11:40 0 R. Prekop predstavuje svoju dlhoročnú tvorbu Výber z dlhoročného cyklu Reálovky fotografa Ruda Prekopa je na výstave v Stredoeurópskom dome fotografie (SEDF) v Bratislave.
Dnes, 11:20 0 MIB sľubuje, že s prácami na bývalých kúpeľoch Grössling sa začne už v najbližších dňoch
6.5.2026 21:30 0 V Petržalke sa strieľalo: Policajti prenasledovali muža, ktorý nakoniec narazil autom do fontány
1.5.2026 09:43 0 Müller, Billy Barman, Olympic aj East 17: V Bratislave sa konajú dva majálesy súčasne, oba lákajú na hviezdne mená
Nemáte ešte program na sobotu? V areáli hájovne pri Malom Draždiaku je pripravené podujatie vhodné pre rodiny
Nemáte ešte program na sobotu? V areáli hájovne pri Malom Draždiaku je pripravené podujatie vhodné pre rodiny
Müller, Billy Barman, Olympic aj East 17: V Bratislave sa konajú dva majálesy súčasne, oba lákajú na hviezdne mená