Slovanistkám iba tesne ušlo play-off

23.3.2007
0

Veľká škoda. Takto si môžu hovoriť basketbalistky Slovana, ktorým ušiel postup do play-off. O poslednej miestenke medzi osem najlepších tímov sa rozhodovalo až v poslednom kole, no práve tam belasé zaváhali.

Napriek tomu, že ich najväčší konkurent UMB Banská Bystrica prehral prekvapujúco v Leviciach, slovanistky svoj posledný zápas takisto nezvládli a z Myjavy sa vrátili s prehrou 79:84. Slovanistiky skončili v tabuľke o 7.-10. miesto tretie o bod za Bystričankami a sezóna sa pre nich skončila.

Oveľa lepšie sú na tom interisti v najvyššej súťaži basketbalistov. Tí až do posledného kola bojovali o prvú priečku po základnej časti a pred play-off sú spolu s Košičanmi považovaní za najväčších favoritov na titul!