Aj mlieko bude mať svoj sviatok

23.1.2007
0
Páčil sa vám článok?

V utorok 18. mája budú na Hlavnom námestí už tradičné oslavy Svetového dňa mlieka, ktoré pripravuje spoločnosť RAJO, a.s. Bratislava.

V rámci nabitého programu, ktorý sa začína o 10.00 a potrvá až do 19.00 h, vystúpia Pavol Hammel, Miro Noga, Štefan Skrúcaný, Miška Marienková, Martin Madej, hudobná skupina No Name a ďalší.

Spoločnosť RAJO, a.s., aj tento rok pripravila množstvo súťaží a zábavných akcií pre deti. Počas celého dňa bude na Hlavnom námestí pri Rolandovej fontáne ochutnávka a výhodný nákup výrobkov RAJO, nebudú chýbať ani novinky z produkcie firmy - kakaový a vanilkový mliečny puding, ktoré sa v týchto dňoch dostávajú na slovenský trh.

Predchádzajúce tri ročníky osláv Svetového dňa mlieka potvrdili, že podobné podujatia sa tešia záujmu bratislavskej verejnosti. O dobrú náladu totiž s výrobkami RAJO nie je núdza.

(brn)

Páčil sa vám článok?

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.