Piknik vo Vodárenskej záhrade: Začne divadlom pre deti, vyvrcholí koncertom
Zdroj: ms
V nedeľu 25. júna pokračuje program víkendového otvorenia Karloveského kultúrneho a športového leta 2023 prvým tohtoročným Piknikom vo Vodárenskej záhrade. Mestská časť o tom informuje na sociálnej sieti.
"O 15:00 h začneme divadielkom pre deti, o 16:00 h Zuzka Šmatláková spolu s lektorkou jogy zabaví deti príbehom o joga zvieratkách. Na záver si užijeme koncert Dominiky Fričovej a Petra Lachkého," priblížila mestská časť.
Deti si teda môžu pozrieť predstavenie Princezná Halabala v podaní Divadielka Maťo, cvičenie sa začína o 16:00, koncert o 17:00 h. Pripravené sú SJ sprievodné aktivity ako maľovanie na tvár a slackline (moderné chodenie po lane, teda balansovanie na napnutom popruhu.
To však nie je všetko. O 17:00 h môžete prejsť do Karloveského centra kultúry na galavečer plný tanca s Karloveským tanečným centrom. Po ňom bude o 19:00 h nasledovať prvá letná tančiareň pri fontáne Rodina, kde to môžu milovníci dobrej hudby a tanca poriadne rozbaliť. Vstup je voľný.
(ms)