VIDEO: Umelci nakrútili motivačné zábery k boju s pandémiou a spoločne odkazujú: Zvládneme to!

21.3.2020

Zdroj: FB Matúš Vallo

Páčil sa vám článok?

Naša jediná vakcína je disciplína. Bratislava drží spolu! Aj takýto podtitul má najnovšie video, ktoré vzniklo z iniciatívy primátora Bratislavy Matúša Valla a jeho režisérom je Juraj Johanides. Množstvo známych ľudí - spevákov, hercov, raperov sa prihovára obyvateľom nášho mesta v ťažkých časoch, aké momentálne všetci prežívame...

Video na svojom profile na sociálnej sieti zverejnil primátor Vallo a napísal k nemu: "Veľmi pekne ďakujem tým, ktorí sa na tvorbe videa podieľali. Autorom scenára videa a sloganu “Naša jediná vakcína je disciplína” je Michal Pastier z agentúry Zaraguza, s tričkami a plagátmi pomohol Rudolf Letko z GoBigname. Režisérom je Juraj Johanides a o video a post-produkciu sa postaral Viktor Cicko z POP Studio. 

Vo veľmi emotívnych a sugestívnych záberoch sa postupne strieda množstvo známych ľudí prevažne z umeleckého sveta - od legendárneho Martina Hubu, cez viacerých jeho mladších kolegov - hercov Jána Koleníka, Braňa Deáka, Petru Polnišovú až po rapera Veca či novinárku Zuzanu Kovačič - Hanzelovú. Všetci účinkujúci apelujú na ľudí z Bratislavy ako by sa mali správať, ak chcú zastaviť šírenie nebezpečného koronavírusu alebo čo robiť v prípade, že sa necítia byť zdraví, prípadne chcú pomôcť starším spoluobčanom, ktorí to v týchto dňoch veľmi potrebujú.

(ars)

Páčil sa vám článok?

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.