V PKO vystúpia hip-hopoví De La Soul

19.10.2007
0
Páčil sa vám článok?

Americká hip-hopová formácia De La Soul sa počas európskeho turné predstaví aj v Bratislave. 27. októbra o 21.00 h. vystúpi v PKO.

Diváci zažijú v spomínanú sobotnú noc dvojhodinový koncert tejto legendárnej formácie. Členovia De La Soul počas svojej dvadsaťročnej kariéry zavítajú na Slovensko po prvýkrát. Autori hitov ako napríklad Ring, Ring, Ring, Me Myself And I, The Magic Number, Breakadown nezostanú nič dlžní svojej povesti skvelých koncertných vystúpení.

Hudobníci formácie De La Soul pochádzajú z New Jersey a vyslúžili  si už cenu Grammy. Vincent Mason, David Jude Jolicouer a Kelvin Mercer - to sú mená troch členov skupiny DLS. Počas svojho pôsobenia na hudobnej scéne vydali sedem albumov. Svoje skladby vedeli vždy vyšperkovať aj spoluprácami so zaujímavými hosťami.

Boli medzi nimi napríklad A Tribe Called Quest, Queen Latifah, Maceo Parker, Guru zo skupiny Gang Starr Biz Markie, Zhane alebo známa soulová speváčka Chaka Khan. Organizátori štartujú vstupné na sume 399 Sk pre prvých päťsto fanúšikov, ktorí si vstupenky môžu zabezpečiť v už začatom predpredaji na celom území Slovenska. Podujatie sa uskutoční aj za podpory predskupín a dídžejov, ktorí budú návštevníkov koncertu baviť počas celej noci.

(dš)
Páčil sa vám článok?