DPB: Situácia v premávke liniek MHD ostáva nezmenená

29.7.2021
0

Zdroj: FB DPB

Páčil sa vám článok?

Situácia v premávke liniek bratislavskej MHD, ktorých ovplyvňuje blokáda ulíc v okolí Hodžovho námestia, je nezmenená. Linky, ktoré Hodžovým námestím bežne predchádzajú, jazdia pozmenenými trasami a na konci podjazdu pod Hodžovým námestím naďalej stojí uviaznutý autobus č. 80. Aktualizácia: Neskôr sa dopravu podarilo obnoviť a v súčasnosti by MHD mala premávať normálne.

Situácia v centre Bratislavy ovplyvňuje dopravu aj na iných miestach, hovorca Dopravného podniku Bratislava (DPB) Martin Chlebovec preto upozorňuje, že cestujúci musia rátať aj s prípadným miernym, niekoľkominútovým meškaním liniek. "Závisí to aj od situácie na konkrétnych obchádzkových trasách," vysvetlil.

Cestujúcim MHD odporučil sledovať aktualizované informácie na elektronických infotabuliach na zastávkach, rovnako tak na webe a sociálnych sieťach.

Celodenného štvrtkového protestu proti očkovaniu, pandemickým opatreniam i proti prezidentke SR Zuzane Čaputovej, členom vlády a parlamentu sa podľa pred Prezidentským palácom zúčastnilo tisíc až 1500 ľudí. Dav zablokoval komunikácie v okolí.

(TASR)

Páčil sa vám článok?