Z Bratislavy sa od dnes lieta do Odesy na Ukrajine

3.11.2019

Zdroj: bts.aero

Páčil sa vám článok?

Z Letiska M. R. Štefánika sa od dnes dostanú cestujúci letecky do ďalšej destinácie. Dopravca Wizz Air začína od dnes, od 3. novembra, prevádzkovať pravidelné priame lety z Bratislavy do Odesy na Ukrajine.

Využiť ich možno každú nedeľu a v stredu. Odesa je po priamych letoch do Kyjeva a Ľvova už treťou pravidelnou linkou dopravcu Wizz Air z Bratislavy na Ukrajinu. Pravidelná letecká linka z Bratislavy do Odesy pri Čiernom mori je súčasťou zimného letového poriadku 2019/2020, ktorý začal platiť so zmenou času koncom októbra. Dopravca Wizz Air v ňom ponúka cestujúcim z Bratislavy spolu 6 pravidelných leteckých liniek. Okrem letov do ukrajinských miest Odesa, Ľvov a Kyjev-Žuljany prevádzkuje Wizz Air aj pravidelnú linku do Londýna-Lutonu (5 x týždenne, resp. 7 x týždenne vo vianočnom a novoročnom období) a tiež letecké linky do Skopje v Severnom Macedónsku a Sofie v Bulharsku (obe 3 x týždenne, resp. 4 x týždenne vo vianočnom a novoročnom období).

Lety zabezpečuje dopravca Wizz Air lietadlami typu Airbus A320, resp. Airbus A321. Letenky do všetkých destinácií si možno zakúpiť na www.wizzair.com.

(ts)

Páčil sa vám článok?

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.