V Bratislave hlásia tvorbu kolón a viaceré nehody, mešká i MHD

6.9.2019
0
Kolóna na Ružinovskej

Zdroj: ms

Páčil sa vám článok?

V Bratislave hlásia vodiči nehody a tvorbu kolón na viacerých miestach. Zdržanie spojov hlási aj MHD, a to v oblasti Dolných honov a Vrakune.

"Treba počítať s meškaním MHD v oblasti Vrakune, Podunajských Biskupíc a medzi Vrakuňou a Ružinovom aj do 40 minút," povedal manažér PR a marketingu DPB Martin Žarnovický. Dotknuté sú najmä trolejbusové linky 201, 202, 212, autobusová linka 78 a ďalšie linky, ktoré týmito miestami prechádzajú.

"Niektorí vodiči trolejbusov a autobusov stáli v zápchach až 60 minút, preto na konečných zastávkach čerpajú povinnú prestávky a po nich sa hneď vrátia na trať," spresnil Žarnovický. Situáciu monitoruje dispečing DPB a operatívne sa snaží riadiť premávku MHD tak, aby sa redukovali meškania.

V podvečerných hodinách hlásili vodiči v Bratislave viaceré nehody a kolóny. Zhustená premávka bola najmä na bratislavskom diaľničnom obchvate medzi Prístavným mostom a Zlatými pieskami, ale aj na Bajkalskej, Slovnaftskej, Ulici svornosti, Hradskej či Trnavskej ceste. Zelená vlna RTVS evidovala zdržanie od 10 do 30 minút.

Zelená vlna RTVS informuje o zdržaní v Bratislave od 10 do 30 minút, a to na Trnavskej ceste, Bajkalskej, Hradskej, Vrakunskej ceste, v Rusovciach či na diaľnici D1 od Petržalky.

Nehody sú hlásené na Slovnaftskej ulici, kde sa vodiči zdržia asi 15 minút, na diaľnici D2 pred Mostom Lafranconi smerom z Petržalky, na Šancovej za Račianskym mýtom a cestári sa pohybujú na Námestí 1. mája smerom na Hodžovo námestie.

(TASR) 

Páčil sa vám článok?

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.