Vo Vajnoroch sa začne plánovaná oprava časti Roľníckej ulice

1.8.2019

Zdroj: Google Maps

Páčil sa vám článok?

Mestská časť Bratislava - Vajnory upozorňuje obyvateľov mestskej časti ako aj vodičov a cestujúcu verejnosť, že v termíne od 5.8.2019 do 1.9.2019 bude uskutočňovaná oprava asfaltového krytu vozovky na Roľníckej ulici, v úseku od križovatky s Rybničnou ulicou (pri kaplnke) po križovatku s Baničovou ulicou.

Oprava spočíva v odfrézovaní asfaltovej vrstvy vozovky a položení nového asfaltového krytu. Celkovo sa jedná o plochu cca 2660m2 čo predstavuje  pri štandardnej šírke jazdného pruhu 3.5 m dĺžku cca 760m jazdného pruhu.

Premávka bude usmernená prenosným dopravným značením. Premávka MHD bude obmedzená minimálne, t.j. bude zriadená náhradná zastávka MiÚ Vajnory v smere do Vajnor, a to na Osloboditeľskej ulici.

Zdroj: Magistrát

​"Všetkých dotknutých obyvateľov, vlastníkov rodinných domov v tejto lokalite, vodičov ako aj majiteľov dotknutých prevádzok prosíme o trpezlivosť a strpenie počas opravy," uvádza vo svojej tlačovej správe mestská časť.

Oprava je realizovaná Hlavným mestom SR Bratislavou, oddelením správy komunikácií a stavebných činností.

Presný harmonogram prác bude zverejnený na webovej stránke www.vajnory.sk a FB stránke Vajnory  - dedina v meste.

(ts)

Páčil sa vám článok?

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.