Tragédia na železnici: Osobný vlak idúci z Petržalky zrazil dvoch ľudí

24.4.2019
Nehoda na železnici

Zdroj: noviny.sk

Páčil sa vám článok?

Dnes večer z dôvodu nehody, konkrétne zrážky vlaku s ľuďmi, ktorí bohužiaľ neprežili, prerušili železničnú dopravu na trati Petržalka - Rusovce.

V úseku trate Bratislava / Petržalka - Rusovce je prerušená doprava z dôvodu nehodovej udalosti vlaku Os 2809 (stret vlaku s osobami v koľajisku)," uviedla na sociálnej sieti stránka Obmedzenie prevádzky na tratiach ŽSR. Podľa informácií Železničnej spoločnosti Slovensko, ktoré zverejnila na Twitteri, sa obeťami nehody stali osoby neoprávnene sa pohybujúce po koľajisku.

Dvojicu mužov teda zrazil osobný vlak premávajúci z Petržalky do Maďarska (z Petržalky vlak vyrazil pred siedmou večer a do Rusoviec prišiel až o pol desiatej).

"Podľa miestnych išlo o dvoch mužov okolo 20 rokov, ktorí pochádzajú z východu a pracovali v Bratislave v stavebnej firme ako zatepľovači. Údajne sa mali vybrať cez železniční priechod na nákup," uviedol portál noviny.sk

(ms)

Páčil sa vám článok?

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.