Ako bude premávať MHD počas sviatkov?

17.4.2019
0

Zdroj: Magistrát

Páčil sa vám článok?

Bratislavská MHD bude vo štvrtok (18. 4.) a v utorok (23. 4.) premávať pre veľkonočné prázdniny v režime pracovný deň - školské prázdniny. Výnimkou sú len linky, ktoré majú celoročný cestovný poriadok. Informuje o tom Dopravný podnik Bratislava (DPB) na svojom webe.

Vo štvrtok nebudú vypravené autobusy na linke 184, a to pre rektorské voľno na Ekonomickej univerzite v Bratislave. Na Veľký piatok (19. 4.) nebudú vypravené autobusy na linke 69. 

Na Veľkonočnú nedeľu (21. 4.) okrem linky 69 nebudú vypravené vozidlá MHD aj na linke 131. Na Veľkonočný pondelok (22. 4.) nebude vypravený autobus na linke 69, budú však vypravené dva autobusy na linke 131. V utorok (23. 4.) budú vypravené dva autobusy na linke 131. Vozidlá MHD však nebudú vypravené na linke 184, a to pre dekanské voľno na Ekonomickej univerzite.

(TASR) 

Páčil sa vám článok?

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.