Pre opravu komunikácie mení Dopravný podnik trasu piatich autobusových liniek MHD

21.10.2018
0

Zdroj: Magistrát

Páčil sa vám článok?

Ako informoval Dopravný podnik Bratislava, od 23. októbra 2018 od začiatku dennej premávky do 12. novembra 2018 do začiatku dennej premávky bude prebiehať oprava povrchu komunikácie Ovocná v úseku od železničného priecestia v Rusovciach po zastávku MHD „Sady.“

V danom úseku bude zriadená jednosmerná premávka v smere do Rusoviec s vylúčením premávky MHD (okrem nočnej linky N91). Linky MHD budú presmerované nasledovne:

Linky č. 90, 91 a 191 obojsmerne: odklon bez zachádzky cez Jarovce.

Neobslúži zastávky „Jarovce, záhrady“, „Strelnica“, „Píla“, „Jarovce“, „Sady“, „Kovácsová“ a „Vývojová“.

Linka N91 smer Jasovská: od zastávky „Gerulata“, pokračuje po trase cesta I/2, odbočí vľavo na Jarovce, Jantárová, obrat okolo kostola sv. Mikuláša v Jarovciach, Jantárová, kde sa od zastávky „Jarovce“ napojí na svoju trasu.

Neobslúži zastávky „Kovácsová“, „Vývojová“ a „Sady“.

smer Čunovo: po svojej stálej trase                               

Linka č. X91 autobus náhradnej dopravy: premávka po trase JASOVSKÁ - cesta I/2 – JAROVCE

Obslúži všetky zastávky „Jasovská“ (nástupište a výstupište ako linka N91), „Žehrianska“, „Slnečnice“, „Jarovce, záhrady“, „Píla“ a „Jarovce“ (nástupište a výstupište).

(ts, ms)

Páčil sa vám článok?

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.