J&T Real Estate zrekonštruuje zastávku na Zochovej ulici
J&t real estate zrekonštruuje zastávku na zochovej ulici - Mhd zochova
Spoločnosť J&T Real Estate zrenovuje jednu z najvyťaženejších autobusových zastávok mestskej hromadnej dopravy (MHD) v Bratislave na Zochovej ulici. Firma už o revitalizácii zastávky rokovala so zástupcami magistrátu. Mesto nemá dostatok finančných prostriedkov, aby takúto rekonštrukciu zrealizovalo samo, preto iniciatívu spoločnosti víta.
Zastávku denne využívajú tisícky Bratislavčanov, je dôležitým prestupným miestom a v jej okolí sa pohybuje aj veľa zahraničných návštevníkov. Napriek tomu patrí k najzanedbanejším v hlavnom meste.
„Chceme sa podieľať na verejnoprospešných projektoch v rámci mesta, v ktorom pôsobíme. Revitalizáciuzastávky Zochova sme si vybrali ako jeden z projektov spoločenskej zodpovednosti, ktorépripravujeme. Zastávka je v centre mesta, priamo na očiach turistov a Bratislavčania tu trávia množstvo času. Jej úroveň tomu však nezodpovedá. Rozhodli sme sa preto samospráve pomôcť, tam kde jej chýbajú financie,“ informujehovorkyňa J&T Real Estate Katarína Krajňáková.
Spoločnosť J&T Real Estate o revitalizácii zastávky rokovala už aj so zástupcami magistrátu hlavného mesta. „Mesto túto iniciatívu privítalo a podporuje. Veríme, že do leta by mohla byť zastávka na Zochovej ulici príjemnejším a reprezentatívnejším miestom,“dodala Katarína Krajňáková.
(banoviny)