Čachtická ulica bude uzavretá

21.10.2007
0
Páčil sa vám článok?

Od 17. marca až do konca júna bude úplne uzavretá Čachtická ulica v úseku Hybešová - Detvianska. Na úseku dlhom 570 metrov sa totiž bude rekonštruovať električková trať a inžinierske siete. Súčasne bude kompletne obnovená cesta ako aj priľahlé chodníky.

V úseku Gaštanový hájik - Komisárky bude obchádzka pre MHD po Račianskej, Žitnej a Púchovskej ulici. Električky nahradia autobusové spoje s využitím existujúcich autobusových zastávok a dvoch dočasných v smere do mesta.

Cestná doprava bude usmernená obchádzkami do okolitých priečnych ulíc - Hybešová, Oblačná, Remeselnícka, Rostovská, Stolárska, Demänovská, Detvianska cez Žitnú a Kubačovu ulicu. Svetelná signalizácia na križovatkách Žitnej so Stolárskou a Hybešovou bude mimo prevádzky. Predpokladané náklady sú 80 miliónov korún.

(dpb)
Páčil sa vám článok?

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.